Posted by admin on Cze 24, 2016
Pyramid – gra, którą rządzą egipscy faraoni

Pyramid – gra, którą rządzą egipscy faraoni

Pyramid: Quest for Immortality to nowa propozycja od NetEnt, słynnej europejskiej firmy tworzącej oprogramowania dla kasyn i sloty typu one-armed bandit. Podobnie jak inne automaty Net Entertainment Pyramid: Quest for Immortality zawiera różne bonusy, mnożniki wygranych, symbol wild i funkcję 500 automatycznych spinów.

To, co wyróżnia tę grę spośród innych automatów, to między innymi wysokiej jakości, unikatowa grafika. Symbole na bębnach prezentują antyczne boginie, bogów i władców, zaś w roli wilda występuje tu symbol egipskiego krzyża. Inną cechą charakterystyczną Pyramid: Quest for Immortality jest oryginalny układ bębnów, są one bowiem ułożone w piramidę. Wszystkie bębny zawierają ustawienie 3, 4, 5, 4, 3, co daje 720 możliwości wygrania. To jedyny slot z dostosowywanymi liczbami linii wypłat, który oferuje użytkownikom tak duże prawdopodobieństwo wygranej.

Warto jeszcze wspomnieć, że najniższa możliwa kwota pojedynczego zakładu w Pyramid: Quest for Immortality to 2 Euro, a maksymalna to 200 Euro.

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *