Posted by admin on Lut 10, 2017
Pomóż konkwistadorowi znaleźć El Dorado

Pomóż konkwistadorowi znaleźć El Dorado

Net Entertainment to słynna szwedzka firma zajmująca się tworzeniem gier automatowych, która ma w ofercie m.in. takie sloty jak Vegas Reels, Phantom Cash, Octopays, Captain Shark, Golden Shamrock czy Fruit Cocktail. W ofercie NetEnt mogą znaleźć fantastyczną rozrywkę zarówno pasjonaci sportu, jak i fani różnego rodzaju filmów, seriali czy różnych świąt. Tym razem firma wypuściła slot Gonzo’s Quest, niespodziankę dla pasjonatów przygód.

Gonzo’s Quest to egzotyczny automat, który zdążył już zyskać miano klasyka. Wcielamy się tutaj w rolę tytułowego hiszpańskiego konkwistadora szukającego złota i razem z nim wyruszamy na spotkanie z przygodą. Do największych zalet Gonzo’s Quest można zaliczyć rzadko spotykane lawinowe spiny, tajemnicze symbole podkreślające klimat gry i przede wszystkim wyjątkowo korzystne bonusy. Do tych ostatnich należą np. avalanche multipliery (rosnące mnożniki wygranych) oraz Free Falls (darmowe rundy).

Automat Gonzo’s Quest oferuje dwadzieścia linii stawek, a najwyższa możliwa wysokość zakładu to ok. tysiąc PLN. Brakuje tutaj jednak opcji gamble. Mamy za to lawiny, które po zwycięskiej rundzie automatycznie losują po raz kolejny dwie z pięciu kolumn, dzięki czemu mamy sporą szansę wygrać jeszcze raz.

Czy naszemu konkwistadorowi uda się odnaleźć drogę do legendarnego Miasta Złota? To zależy wyłącznie od nas! Jeśli chciałbyś razem z nim poszukać złota, zagraj tutaj w Gonzo’s Quest.

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *