Posted by admin on Lut 25, 2017
Najbardziej apetyczny ze slotów

Najbardziej apetyczny ze slotów

W ofercie e-kasyn można znaleźć mnóstwo ciekawych, egzotycznych slotów, ale Big Chef to jedyny slot, który wygląda tak smakowicie. Jest to oczywiście slot tematyczny, w którym motywem przewodnim jest praca profesjonalnego, francuskiego szefa kuchni. To doskonała propozycja dla pasjonatów gotowania, a tych jest w Polsce dość sporo, o czym świadczy oglądalność programów o gotowaniu typu „Top Chef”, „Anielskie smaki”, „Kuchenne rewolucje” czy „Męskie wypieki”.

Najważniejszą rzeczą, jaka przyciąga uwagę w grze, jest wyjątkowo estetyczna i efektowna grafika oraz podkład dźwiękowy imitujący znany każdemu restauracyjny harmider. Symbole wyświetlane na bębnach to między innymi znakomite potrawy (crème brûlée, zupa pomidorowa, stek, indyk, homar) oraz obsługa restauracji (kelner, sprzątaczka, kucharz). Scatterem jest tu karta menu, a Wild to napis Big Chef – gdy na nie trafimy, otrzymamy darmowe zakręcenia bębna. Big Chef oferuje tylko 15 linii płatności, ale za to najwyższa kwota, jaką możemy zdobyć w tej grze, wynosi ponad 70.000.

Slot Big Chef udostępnia niejedno polskie kasyno internetowe, co dowodzi dużej popularności tej gry. Ty też powinieneś spróbować szczęścia w Big Chef, szczególnie jeśli jesteś miłośnikiem pichcenia.

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *