Posted by admin on Lut 2, 2017
Graj w Thunderfist w sieci

Graj w Thunderfist w sieci

Jeżeli jesteś fanem automatów slotowych, ale znudziły ci się już typowe, nudne tytuły i wolałbyś pograć w coś bardziej oryginalnego, proponujemy, byś sprawdził nowość od NetEnt: Thunderfist. To oryginalna, naprawdę wyjątkowa gra tematyczna, w której ukrywają się piękne wojowniczki, mędrcy, smoki, czarnoksiężnicy i asasyni w słomianych kapeluszach, a oznaczenia 10, K, J, A, Q tworzą bambusowe kije.

Thunderfist potrafi oczarować fantastyczną, orientalną grafiką i klimatycznym podkładem muzycznym, jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Dużym plusem tej gry jest symbol czarnoksiężnika, który zajmuje praktycznie całą kolumnę – jeśli na niego trafimy, otrzymujemy mnożnik wygranej. Symbol smoka z kolei jest symbolem scatter, a więc zapewnia nam bonusowe, darmowe spiny. Najniższa wartość zakładu w grze wynosi €0.25, a maksymalna – 500.00 PLN. Warto również zauważyć, że tylko tutaj, mamy do dyspozycji prawie 250 różnych kombinacji stawek – ten szczegół oczywiście zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Slot Thunderfist jest dostępny w ofercie większości zagranicznych kasyn internetowych, jednak można go znaleźć również w niektórych polskich serwisach kasynowych, m.in. tutaj: https://admiralspot.com/pl/games, dlatego jeśli chciałbyś sprawdzić czy przyniesie ci on szczęście, zachęcamy, zagraj już teraz!

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *