Posted by admin on Maj 26, 2016
Co to jest bonus od depozytu?

Co to jest bonus od depozytu?

Większość internetowych serwisów z automatami, żeby przyciągnąć ludzi i zachęcić ich do wzięcia udziału w grze, oferuje bardzo korzystne promocje, tak zwane tzw. bonusy. W dzisiejszym wpisie opisujemy parę najciekawszych rodzajów takich bonusów. Być może niektóre z nich Cię zainteresują.

Najczęściej spotykaną formą bonusu jest bonus powitalny. Są to dodatkowe pieniądze przypisywane do konta klienta po pierwszym zasileniu konta. Z reguły wysokość tego bonusu wyrażana jest w procentach i posiada maksymalne ograniczenie. Ta propozycja adresowana jest oczywiście do osób, które jeszcze nie zarejestrowały się na danej platformie. Bonus powitalny możemy otrzymać jednorazowo.

Kolejną popularną formą bonusu jest bonus lojalnościowy. Zazwyczaj ma on postać punktów, które gracz może spożytkować na dowolny cel, na przykład prezenty, bilety na mecze, opiekę profesjonalnego managera itd. Ta promocja adresowana jest wyłącznie do stałych klientów, którzy często grają na automatach. Stali klienci mogą liczyć również na bonusy okresowe (weekendowe, miesięczne) i freebet (darmowe gry).

Najbardziej atrakcyjne bonusy często mają w swojej ofercie: Unibet, Betsafe, Betsson i eXbino Gaming.

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *